پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس Puffix سایز لارج 14عددی

موجود در انبار: خیر

پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس محصول کشور ژاپن می باشد و در 3سایز مدیوم ،لارج و ایکس لارج تهیه و تولید شده است. سایز لارج این پوشک مناسب برای افراد با دور کمر 110 الی 135 سانتی متر است. هر بسته پوشک شورتی پوفیکس شامل 14 پوشک بزرگسال شورتی است.

کش های به کار گرفته شده در قسمت دور کمر و دور ران ها کمک می کند تا این پوشک مطابق با سایز شخص تنظیم گردد و کاملا فیت تن وی قرار گیرد. این کش ها در عین پهن و محکم بودن بسیار راحت هستندو هیچ گونه ناراحتی پوستی برای شخص به همراه نخواهد داشت.

فرم شورتی پوشک پوفیکس puffix استفاده از آن را برای شخص بسیار آسان نموده است؛ هنگام نصب ، پوشک شورتی پوفیکس دقیقا مانند لباس زیر معمولی بیمار به تن شخص می شود و هنگام تعویض از پرفراژهای کناری پاره شده و از تن بیمار خارج می گردد. 

برچسب ها:

پوشک شورتی بزرگسال پوفیکس puffix، نمایندگی پخش پوشک بزرگسال،قیمت پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک بزرگسال،خرید پوشک سالمندان،خرید پوشک شورتی،خرید آنلاین پوشک بزرگسال،پوشک شورتی چیست،پوشک بزرگسال شورتی با کیفیت بالا،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس،پوشک شورتی پوفیکس،پوشک بزرگسال پوفیکس،پوشک پوفیکس puffix،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،مرکز پخش پوشک بزرگسال

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس Puffix سایز لارج 14عددی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید