پوشک بزرگسال شورتی اتندز ایکس لارج 8قطره 16 تایی

قیمت کالا : ۲,۰۰۰,۰۰۰ریال

موجود در انبار: خیر

پوشک بزرگسال شورتی اتندز محصول شرکت هلث کر و کشور سوئد می باشد، این پوشک در چهار سایز اسمال ، مدیوم،لارج وایکس لارج و سه قدرت جذب 3قطره، 5قطره و 8قطره تولید شده است و در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد. مصرف کننده می بایست با توجه به دور کمر و دور ران ها و همچنین میزان بی اختیاری ،مناسب ترین گزینه را انتخاب و خریداری نماید.

پوشک بزرگسال اتندز 8 قطره سایز ایکس لارج مناسب برای افراد فوق سنگین با دور کمر 130 الی 170 سانتی متر می باشد ،   8قطره قابلیت جذب مایعات تا سقف 2000 میلی لیتر را داراست و مناسب برای مواردی است که شخص دچار بی اختیاری بسیار شدیدی است.

وجود لایه های جاذب و هسته های پلیمری قوی در این پوشک کمک می کند تا این پوشک بتواند مایعات موجود در پوشک را در کم ترین زمان ممکن جذب نموده و مانع از احساس آزردگی در شخص گردد.

پوشک اتندز با یه کارگیری الیاف مرغوب سلامت پوست مصرف کنندگان خود را ضمانت نموده است ، مواد اولیه ی موجود در این پوشک مطابق با استانداردهای بهداشتی می باشد و تماما سلولزی و طبیعی است.

در قسمت دور کمر این پوشک کش پهن و محکمی تعبیه شده که دارای منافذی برای عبور هواست و به مبادله ی هوا کمک بسیار زیادی می کند، به این ترتیب ضمن تنفس سطح جانبی پوست ، گرمای موجود در محیط داخلی پوشک نیز خارج شده و پوست دچار التهاب و سوختگی نمی گردد.

فرم شورتی پوشک اتندز attends  باعث شده تا شیاهت زیادی به لباس زیر معمولی بیمار داشته باشد و استفاده از آن برای شخص بسیار آسان باشد، طراحی سبک و جمع وجور اتندز این امکان را فراهم آورده تا شخص بتواند از این پوشک زیر لباس های اداری و رسمی نیز استفاده نماید.

پوشک بزرگسال شورتی اتندز attends  مناسب برای مصرف همه از جمله بانوان و آقایان، بیماران و سالمندان است، در برخی موارد که افراد با بروز بیماری و ضعف مثانه دچار بی اختیاری یا اختلالات ادراری می گردند و ممکن است کنترل ادرار و مدفوع خود را از دست بدهند، می توانند به کمک پوشک بزرگسال دوران نقاهت خود را با آرامش و آسودگی خاطر پشت سر بگذارند.

هر بسته پوشک شورتی اتندز ایکس لارج دارای 16 پوشینه شورتی است.

 

پوشک بزرگسال اتندز دارای منافذی برای عبور جریان هواست که ضمن خارج کردن گرمای داخلی پوشک به تنفس سطح جانبی پوست کمک زیادی می کند ، این ویژگی به پوست طراوت و شادابی هدیه می دهد.

  در این تصویر لایه ی فعال میانی نشان داده شده است که قابلیت جذب بالای مایعات را داراست، این لایه در کم ترین زمان ممکن (حداکثر 5 ثانیه )مایعات موجود در سطح پوشک را جذب می نماید ، همچنین قادر است بوی نامطبوع را حبس نماید و از انتشار و پراکندگی آن در فضای اطراف جلوگیری کند.

    پوشک بزرگسال شورتی اتندز از لحاظ در ماتولوژی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته است و سلامت آن تایید گردیده، یعنی استفاده از این پوشک هیچ آسیبی به سلامت پوست شخص وارد نخواهد کرد و سلامت پوست وی را همواره تامین خواهد نمود.

_در این قسمت نحوه ی نصب و تعویض پوشینه اتندز را به همراه تصویر برایتان شرح خواهیم داد:

1: در مرحله ی اول پوشک را دقیقا مثل لباس زیر معمولی به تن بیمار می کنیم و آن را بالا می کشیم.

2: در این تصویر پوشک کاملا فیت تن شخص قرار گرفته است.

3: هنگام تعویض بایستی پوشک را از پرفراژهای کناری که به منظور سهولت در تعویض تعبیه شده اند، پاره کرده و پوشک را از تن شخص خارج نمود.

4: در مرحله ی آخر نیز پوشک تعویض شده را تا کرده و دور می اندازیم.

برچسب ها:

پوشک شورتی اتندز،پوشک بزرگسال اتندز،قیمت پوشک بزرگسال،خرید پوشک بزرگسال،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی بزرگسالان قیمت،پوشک شورتی اتندز attends،پوشک اتندز attends،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک اتندز،کارخانه اتندز،شرکت اتندز،مرکز پخش پوشک بزرگسال،خرید پوشک سالمندان،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی، پوشک بزرگسال شورتی اتندز،پوشک شورتی بزرگسال

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی اتندز ایکس لارج 8قطره 16 تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید