پوشک بزرگسال شورتی پاین pine سایز ایکس لارج xlarge بسته 7تایی

موجود در انبار: خیر

پوشک بزرگسال شورتی پاین pine  مناسب برای ضعف مثانه متوسط تا شدید می باشد ،این پوشک به افراد بیمار یا سالمندی که با بروز بیماری و یا افزایش سن دچار بی اختیاری گردیده اند کمک می کند تا بیماری را پذیرفته و دوران نقاهت خود را با آرامش بیشتری پشت سر بگذارند.

پوشک بزرگسال شورتی پاین  pine  محصول کشور ترکیه می باشد و سه سایز مدیوم ، لارج و ایکس لارج دارد . سایز ایکس لارج این پوشک حاوی 7 عدد پوشک شورتی می باشد و مناسب برای افراد با دور کمر 130 الی 170 سانتی متر می باشد.

قدرت جذب پوشک بزرگسال پاین سایز ایکس لارج بر روی بسته بندی با نماد 10 قطره نمایش داده شده است و قدرت جذب مایعات تا سقف 1800 میلی لیتر را دارا می باشد، این پوشک به کمک لایه های جاذب موجود ، می تواند مایعات موجود در پوشک را در کم ترین زمان ممکن به خود جذب کند و اجازه نمی دهد شخص با احساس نم یا رطوبت دچار آزردگی شود.

طراحی و تولید پوشک بزرگسال به هدف کمک به بیماران و سالمندانی است که با ضعف جسمانی قادر به حرکت نیستند و امکان رفت و آمد به سرویس بهداشتی را ندارند و یا سالمندانی که با افزایش سن دچار اختلالات ادراری گردیده اند و ممکن است کنترل ادرار یا مدفوع خود را از دست بدهند می توانند با استفاده از پوشک بزرگسال این مشکل را پذیرفته و آن را حل نمایند.

خرید پوشک شورتی پاین در واقع یک انتخاب اقتصادی به شمار می رود ، این پوشک با مناسب ترین قیمت و مطلوب ترین کیفیت از مقرون به صرفه ترین پوشک بزرگسالان موجود در بازار به شمار می رود و ارزان ترین پوشک بزرگسال شورتی است.

در ساخت پوشک بزرگسال شورتی پاین از الیاف طبیعی و مرغوب استفاده شده که باعث می شود با انواع پوست ها حتی حساس ترین آن ها سازگاری داشته باشد و برای شخص عوارض پوستی به همراه نداشته باشد.

هسته های جاذب موجود در پوشک بزرگسال پاین از الیاف پنبه ای و ژل جاذب تهیه شده اند، این هسته ها قادرند مایعات خارج شده از بدن انسان را در کم ترین زمان ممکن به خود جذب کنند.

فرم شورتی این پوشک باعث شده تا شباهت زیادی به لباس زیر معمولی بیمار داشته باشد و بیمار در آن احساس راحتی و اعتماد به نفس زیادی داشته باشد، طراحی این پوشک به صورت فیت و متناسب با اندام بدن انسان می باشد، پوشک بزرگسال شورتی پاین به کمک کش های تعبیه شده در قسمت دور کمر و ران ها خود را مطابق با سایز شخص تنظیم نموده و روی بدن او فیت می شوند تا از تکان خوردن پوشک جلوگیری گردد.

به منظور حدس زدن قدرت جذب و میزان رطوبت موجود در پوشک بزرگسال پاین یک نشانگر تعویض بر روی آن تعبیه گردیده است که در صورت تکمیل ظرفیت رطوبت ، زمان تعویض را به شخص گزارش می دهد و پرستار یا طرافیان بیمار راحت می توانند زمان تعویض را متوجه شوند.

پوشک بزرگسال شورتی پاین از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش قرار گرفته وبه تایید رسیده است، یعنی سلامت امراض پوستی آن تایید شده است و استفاده از این پوشک برای مصرف کننده هیچ گونه آسیب یا عوارض پوستی به همراه نخواهد داشت.

لایه های قوی ضدنشت که در امتداد لبه ی بیرونی این پوشک تعبیه گردیده اند با جذب بالا از نشت و نفوذ مایعات به لبه های بیرونی جلوگیری می کنند و خطر نشت را کاهش می دهند ، پوشک پاین به شخص این امکان را می دهد که در هر فضایی که بخواهد حضور پیدا کند و فعالیت های روزانه ی خود را به راحتی به انجام برساند.

سیستم کنترل بوی موجود در پوشک بزرگسال پاین با کاهش مولکول های نامطبوع از ایجاد بو جلوگیری می کنند و بوی بد را در محیط داخلی پوشک حفظ کرده و از انتشار و پراکندگی در محیط جلوگیری می نمایند.

_توضیحات تصویری این محصول در لینک های زیر موجود است:

https://tamasha.com/v/93GE1

https://www.namasha.com/v/71UyrEhV

https://www.aparat.com/v/a9oKl

برچسب ها:

قیمت پوشک بزرگسال،پوشینه بزرگسالان،ارزان ترین پوشک بزرگسال ،مرکز پخش پوشک بزرگسال،پوشک شورتی بزرگسال ارزان،پوشک بزرگسال، پوشک بزرگسال شورتی ،پوشک بزرگسال ازران،پوشک بزرگسال شورتی ارزان قیمت،پوشک بزرگسال شورتی پاینpine،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک شورتی پاین،شرکت پاین،کارخانه پاین،پوشک شورتی پاین،پوشک pine ، خرید پوشک بزرگسال شورتی پاین،پوشک بزرگسال پاین pine ،خرید پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک بزرگسالان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی پاین ایکس لارج،پوشک بزرگسال پاین خیلی بزرگ

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی پاین pine سایز ایکس لارج xlarge بسته 7تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید