پوشک بزرگسال شورتی کازما سایز لارج 10تایی

موجود در انبار: خیر

پوشک بزرگسال به منظور کمک به بزرگسالان و سالمندانی که دچار بیماری و یا بی اختیاری هستند طراحی و تولید شده است. افرادی که با بروز بیماری قادر به حرکت نیستند و یا سالمندانی که با افزایش سن دچار بی اختیاری ادرار یا مدفوع گردیده اند، همچنین کسانی که بنا به شرایط خاصی ساعات طولانی به سرویس بهداشتی دسترسی ندارند می توانند به کمک پوشک بزرگسال این شرایط را برای خود و اطرافیان خود بسیار راحت تر کنند.

پوشک بزرگسال شورتی کازما cosmea محصول کارخانه پلز آلمان می باشد و در دو سایز مدیوم medium و لارج  large تولید شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است که مصرف کننده بنا به سایز کمر خود می تواند مناسب ترین سایز را انتخاب و تهیه کند، سایز لارج این پوشک مناسب برای افراد با سایز کمر 95 الی 125 سانتی متر می باشد.

پوشک بزرگسال کازما فرم شورتی دارد و این طراحی استفاده از این پوشک را برای مصرف کننده بسیار راحت تر می کند.شباهت فوق العاده بالای این پوشک به لباس زیر معمولی بیمار باعث می شود شخص در آن احساس اعتماد به نفس و راحتی بیشتری داشته باشد.

طراحی پوشک کازما به صوت فیت می باشد و به کمک کش های موجود در قسمت دور کمر و دور ران ها این پوشک را کاملا مطابق با سایز شخص فیت می کند و از تکان خوردن یا جا به جایی آن جلوگیری می شود.

الیاف به کار رفته در پوشک شورتی کازما تماما طبیعی و مرغوب می باشد و درماتولوژی آن توسط متخصصان پوست مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته و سلامت آن تایید شده است، یعنی استفاده از پوشک بزرگسال کازما هیچ گونه عوارض پوستی از جمله بروز التهاب را برای شخص به همراه نخواهد داشت.

فدرت جذب پوشک شورتی کازما بر روی بسته بندی با علامت 7قطره نشان داده شده است، این پوشک به کمک پودر جاذب موجود در بافت آن رطوبت پوشک را در سریع ترین حالت ممکن به خود جذب نموده و باعث می شود سطح پوشک همواره خشک باقی بماند و از سوختگی و عفونت در مصرف کننده جلوگیری شود .

گاردهای قوی فوق العاده قوی ضد نشت به کار رفته در پوشک بزرگسال کازما  از نشت مایعات داخلی پوشک به لبه های بیرونی جلوگیری می کند و همچنین قابلیت حبس بو را داراست، این پوشک با حفظ نگه داشتن بوی نامطبوع در محیط داخلی از انتشار و پراکندگی آن در محیط اطراف جلوگیری می کند.

هر بسته پوشک بزرگسال شورتی کازما حاوی 10 عدد پوشینه می باشد و در هر کارتن 4 بسته موجود است. پوشک کازما به نسبت کیفیت مطلوب در مقایسه با پوشک های مشابه خود از قیمت مناسبی برخوردار است و می توان گفت از مقرون به صرفه ترین پوشک های موجود در بازار است.

لایه های محافظ با عبور هوا از خود باعث چرخش هوا در محیط داخلی پوشک می شوند و گرمای پوشک را خارج کرده و همچنین به تنفس سطح جانبی پوست کمک به سزایی می کند و مانع از ایجاد هرگونه التهاب می شود.

کش های پهن و محکمی که در قسمت کمر پوشک شورتی کازما تعبیه شده اند در عین پهن بودن بسیار راحت هستند و زمینه ی راحتی بیمار یا سالمند را در این پوشک فراهم می آورند.

برچسب ها:

پخش پوشک بزرگسال،فروش عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی ارزان،پوشک بزرگسال ارزان قیمت،cosmea،نمایندگی پخش پوشک کازما،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال ازران،پوشک بزرگسال کازما،پوشک کازما،پوشک شورتی کازما،پوشک بزرگسال،پوشک شورتی،پوشک بزرگسال شورتی

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی کازما سایز لارج 10تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید