پوشک بزرگسال شورتی جان پد XLخیلی بزرگ 8تایی

قیمت کالا : ۱,۴۵۰,۰۰۰ریال

موجود در انبار: ۳۰


(تعداد رای: 42)

پوشک بزرگسال ترکیه ای ترک جان پد دارای متریال ضد قارج و باکتری می باشد .پوشک بزرگسال کن پد شورتی به خاطر مواد تشکیل دهنده پنبه ای برای سالمند احساس راحتی به همراه دارد .

قبل از سفارش با    0912220790  تماس بگیرید و هماهنگ کنید .

پوشک بزرگسال شورتی جان پد can ped محصول کشور ترکیه می باشد که علاوه بر کیفیت مناسب و قدرت جذب قابل قبول نسبت به پوشک های دیگر شورتی از قیمت مناسبی برخوردار است . و از نظر نسبت قیمت به کیفیت بالاترین نمره را می گیرید .پوشک بزرگسالان شورتی کن پد (جان پد) با توجه به پایه کتان پنبه ای خود هم لطیف و نرم و هم قدرت جذب مناسبی دارد و حساسیت زا و غیر بهداشتی نیست.پوشک شورتی کن پد دارای پودر جاذب تراوشات و همین طور یک لایه محافظ می باشد که کیفیت این محصول را بالا می برد .ما پوشک بزرگسالان جان پد را به مشتریان پوشک بزرگسال شورتی دافی و نینو توصیه کردیم و مشتری ها از جایگزینی این محصول راضی بودند و با قیمت کمتر پوشک مناسبی را جایگزین کردند.هدف ما جلب هرچه بیشتر مشتری و سود دو طرفه بین خودمان و مشتریست.

_توضیحات تصویری این محصول در لینک های زیر موجود است:

https://tamasha.com/v/g2EgK

https://www.namasha.com/v/ASRKLlLW

https://www.aparat.com/v/zWnjQ

برچسب ها:پوشک بزرگسال شورتی ترک،پوشک بزرگسال ترکیه ای،خرید پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال کن پد،پوشک شورتی بزرگسال CAN PED، پوشینه کامل بزرگسال،پوشک شورتی جان پد،پوشینه بزرگسالان ترک،ارزانترین پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسالان شورتی خوب،بهترین پوشک بزرگسال شورتی

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی جان پد XLخیلی بزرگ 8تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید