پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن 14 تایی لارج

موجود در انبار: خیر


(تعداد رای: 6)

هارتمن

پوشینه بزرگسال هارتمن پوشینه ای شورتی حاوی 14 عدد پوشک ساخت کشور آلمان تنها محصول در دنیا که PH پوست در حالت نرمال نگه می دارد و این ویژگی از التهاب پوستی و سوختگی و خارش جلوگیری می کند.

این محصول دارای خصوصیاتی همچون داشتن طراحی متناسب با آناتومی بدن،قابلیت عبور هوا،سیستم جذب  سریع،محافظ پوست،هسته جاذب سه لایه،اطمینان از عدم نشت،نشانگر تعویض و خنثی کننده بوی نامطبوع دارد.

پوشینه هارتمن دارای تاییدیه از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ایران و انحمن درماتولوژی و دارای استاندارد CE (مورد قبول اروپا از نظر سلامت ، امنیت ، مضر نبودن برای انسان و طبیعت)می باشد.

داشتن طراحی متناسب با آناتومی بدن: پوشینه هارتمن دارای بالهای کناری از نشت ادرار و مدفوع از کناره ها جلوگیری کرده و همچنین جایگیری آن در بدن بسیار دقیق و مجکم می باشد و به دلیل عدم برجستگی در زیر لباس می توان به عنوان جایگزین لباس زیر استفاده شود.

قابلیت عبور هوا: نوع جنس پارچه و دارا بودن تکنولوژی منحصر به فرد پوشینه هارتمن باعث عبور هوا از بافت پوشینه شده و به دلیل همین خاصیت و ویژگی عبور هوا در جلوگیری از عرق سوز شدن و گرم شدن میان پا بسیار موثر بوده و باعث طراوت و شادابی در پوست می شود.

سیستم جذب سریع: داشتن مواد نگهدارنده بسیار با کیفیت این محصول مایعات را با زمان سریع حدودا" 5 ثانیه از سطح پوست جدا کرده و جذب لایه های میانی آن می کند که نتیجه آن ایحاد سطحی خشک بر روی پوست بوده و حس مرطوب بودن که افراد استفاده کننده دارای بی اختیاری از آن رنج می برند در این محصول به هیچ وجه احساس نمی شود.

هسته جاذب سه لایه: جنس الیاف مختص این پوشینه و طراحی سه لایه جاذب و داشتن خواص آنتی باکتریال که سبب می شود سطح داخلی پوشینه خشک باشد و راحتی را برای فرد تضمین می کند و این همچنین سه لایه بودن این پوشینه باعث می شود که به هیچ وجه ادرار یا مدفوع از این سه لایه نتواند عبور کند.

محافظ پوست: همانطور که قبلا" ذکر شد پوشینه هارتمن تنها پوشینه در جهان که PH پوست را در حالت نرمال(PH=55) نگه داشته و دارا بودن بافت حلقوی این محصول در داشتن این ویژگی بسیار موثر می باشد. این ویژگی خاص از سوختگی و خارش پوست شدیدا" جلوگیری می کند.

اطمینان از عدم نشت: این پوشینه دارای نوارهای با ارتفاع مناسب بوده که از نشت مایعات جلوگیری می کند. الیاف با ترکیبات جاذب در لایه میانی پوشینه جذب سریع ادرار شده و همچنین لبه های برگردان آن به گونه ای طراحی شده که ادرار به لایه میانی پوشینه هدایت می کند و از نشت آن جلوگیری می کند. این ویژگی پوشینه باعث می شود که همیشه فرد آسوده خاطر باشد که به هیچ وجه ادرار و مدفوع به بیرون نشت نکرده و حتی در مکان های عمومی نگران این موضوع  نباشد.

نشانگر تعویض: به منظور سهولت درتشخیص زمان تعویض پوشینه حروف آبی رنگی در زیر آن تعبیه شده است که در صورتی این حروف محو شود باید پوشینه تعویض گردد.

خنثی کننده بوی نامطبوع: در این محصول ترکیباتی وجود دارد که بوی نامطبوع  را از بین برده و آرامش و آسایش را برای فرد تضمین می کند.

 

راهنمای استفاده از پوشینه بزرگسال هارتمن:

در هنگام نصب دقت شود نوار آبی رنگ روی قسمت کشسان پوشینه نشان دهنده قسمت جلوی آن می باشد.

به منظور تعویض به راحتی از کناره ها باز می شود.

 

 

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی مولی کر هارتمن 14 تایی لارج سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید