پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ سایز ایکس لارج 14تایی

قیمت کالا : ۳,۲۰۰,۰۰۰ریال

موجود در انبار: ۱۸

پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ nova slip محصول یوروپروسان و کشور ایتالیا می باشد ، این پوشک در چهار سایز مختلف تهیه و تولید گردیده است. سایز ایکس لارج این پوشک مناسب برای افراد با دور کمر 120 الی 170 سانتی متر و محدوده ی وزنی بالای 70 کیلوگرم می باشد.

هر بسته پوشک بزرگسال نوا اسلیپ حاوی 14 پوشک بزرگسال شورتی است، مواد اولیه ی به کار رفته در این پوشک تماما طبیعی و مرغوب بوده و دارای استانداردهای بهداشتی می باشد. پوشک نوا اسلیپ با به کارگیری الیاف طبیعی و اجتناب از مصرف پسماندهای شیمیایی سلامت پوست مصرف کنندگان را گارانتی نموده و به آن ها این اطمینان خاطر را می دهد که در صورت استفاده از این پوشک دچار هیچ گونه عارضه پوستی نخواهند شد.

یکی از ویژگی های پوشک نوا اسلیپ که توجه مصرف کنندگان زیادی را به خود جلب نموده است، سیستم کنترل بوی موجود در این پوشک است که بوی نامطبوع را در محیط داخلی پوشک حبس نموده و از انتشار و پراکندگی در فضای اطراف جلوگیری می کند.

برچسب ها:

پوشک شورتی نوااسلیپ،پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ،پوشک بزرگسال نوا اسلیپ،پوشک شورتی بزرگسال،پخش عمده پوشک بزرگسال شورتی،خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی چیست،پوشک شورتی باکیفیت،خرید پوشک novasllip،پوشک نوا اسلیپ nova slip،خرید پوشک بزرگسال،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ nova slip،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی نوا اسلیپ سایز ایکس لارج 14تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید