پوشک بزرگسال شورتی اتندز مدیوم 8قطره 16تایی

قیمت کالا : ۲,۸۰۰,۰۰۰ریال

موجود در انبار: خیر

در برخی موارد ممکن است افراد با بروز بیماری و بستری شدن قدرت حرکت خود را برای مدتی از دست بدهند ، گاهی نیز ممکن است سالمندان با کهولت سن و بروز بیماری هایی از جمله آلزایمر دچار اختلالات ادراری گردند ؛ در این شرایط تنها راه حل موجود استفاده از پوشک بزرگسال است.

پوشک بزرگسال شورتی اتندز attends ساخت کشور سوئد و کارخانه ی هلث کر است. سایز مدیوم این پوشک مناسب برای دور کمر 80 الی 110 سانتی متر و دور ران 45 الی 75 سانتی متر است ،قدرت جذب 8 قطره قابلیت جذب مایعات تا سقف 2000 میلی لیتر مایعات را داراست و مناسب برای مصرف بیمارانیست که دچار بی اختیاری های خیلی شدید هستند.

پوشک شورتی اتندز مدیوم 8 قطره حاوی 16 پوشینه شورتی است ، در هر کارتن 4 بسته پوشک اتندز موجود است. طراحی این پوشک به صورت فیت می باشد، یعنی پوشک اتندز کاملا مطابق با فرم و آناتومی بدن انسان است. این پوشک به کمک کش های تعبیه شده در قسمت دور کمر و دور ران ها که با وجود پهن و محکم بودن بسیار راحت هستند، خود را با سایز بیمار یا سالمند تطبیق می دهند و از جا به شدن پوشک جلوگیری می کنند.

طراحی شورتی پوشک اتندز attends باعث شده تا شباهت فوق العاده زیادی به لباس زیر معمولی بیمار داشته باشد ، از این رو احساس اعتماد به نفس زیادی به بیمار منتقل می کند. فرم شورتی این محصول استفاده از آن را برای مصرف کننده بسیار آسان نموده است ،هنگام نصب پوشینه تنها کافیست مانند شورت معمولی آن را به تن بیمار کنیم و هنگام تعویض می توان از پرفراژهایی که در قسمت های جانبی تعبیه شده پوشک را پاره کرده و از تن بیمار خارج نمود.

در قسمت کمر پوشک شورتی اتندز attends نوارهای حامل کشی موجود هستند که دارای منافذی برای عبور هوا هستند، این منافذ به مبادله ی هوا کمک زیادی می کند و تنفس سطح جانبی پوست را ممکن می سازد، این ویژگی ضمن تنفس پوست به خارج شدن گرمای داخلی پوشک نیز کمک زیادی کرده و از گرم شدن بیش از حد میان پا جلوگیری می کند.

مواد اولیه ی به کار گرفته شده در پوشک اتندز attends کاملا مرغوب بوده و مطابق با استانداردهای بهداشتی می باشد ، این پوشک با به کارگیری الیاف سلولزی و طبیعی سلامت پوست مصرف کنندگان را تامین می نماید و از بروز هرگونه عارضه پوستی جلوگیری می نماید، به این ترتیب سلامت پوست بیمار یا سالمند همواره در امنیت کامل خواهد بود.

در قسمت میانی این پوشک از یک لایه ی فعال استفاده گردیده که قابلیت جذب سریع و قوی مایعات را داراست، این لایه همچنین قادر است بوی نامطبوع را در محیط داخلی پوشک حفظ نماید و مانع از انتشار و پراکندگی آن گردد. این ویژگی به روحیه ی بیمار در دوران نقاهت کمک زیادی می کند.

لایه ی جاذب به همراه هسته های پلیمری مایعات خارج شده از بدن انسان را به سرعت جذب می کنند و سطح پوشک را همواره خشک حفظ می نمایند تا از سوختگی و عفونت در بیماریا سالمند جلوگیری شود.

پوشک شورتی اتندز attends از لحاظ درماتولوژی مورد بررسی و آزمایش واقع شده است و سلامت آن توسط متخصصان پوست به تایید رسیده است، این تاییدیه به این معناست که استفاده از پوشک اتندز هیچ گونه عارضه پوستی برای شخص به همراه نخواهد داشت.

پوشک بزرگسال اتندز دارای منافذی برای عبور جریان هواست که ضمن خارج کردن گرمای داخلی پوشک به تنفس سطح جانبی پوست کمک زیادی می کند ، این ویژگی به پوست طراوت و شادابی هدیه می دهد.

  در این تصویر لایه ی فعال میانی نشان داده شده است که قابلیت جذب بالای مایعات را داراست، این لایه در کم ترین زمان ممکن (حداکثر 5 ثانیه )مایعات موجود در سطح پوشک را جذب می نماید ، همچنین قادر است بوی نامطبوع را حبس نماید و از انتشار و پراکندگی آن در فضای اطراف جلوگیری کند.

    پوشک بزرگسال شورتی اتندز از لحاظ در ماتولوژی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته است و سلامت آن تایید گردیده، یعنی استفاده از این پوشک هیچ آسیبی به سلامت پوست شخص وارد نخواهد کرد و سلامت پوست وی را همواره تامین خواهد نمود.

_در این قسمت نحوه ی نصب و تعویض پوشینه اتندز را به همراه تصویر برایتان شرح خواهیم داد:

1: در مرحله ی اول پوشک را دقیقا مثل لباس زیر معمولی به تن بیمار می کنیم و آن را بالا می کشیم.

2: در این تصویر پوشک کاملا فیت تن شخص قرار گرفته است.

3: هنگام تعویض بایستی پوشک را از پرفراژهای کناری که به منظور سهولت در تعویض تعبیه شده اند، پاره کرده و پوشک را از تن شخص خارج نمود.

4: در مرحله ی آخر نیز پوشک تعویض شده را تا کرده و دور می اندازیم.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی، پوشک بزرگسال شورتی اتندز،پوشک شورتی بزرگسال،پوشک شورتی اتندز،پوشک بزرگسال اتندز،پوشک اتندز attends،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک اتندز،کارخانه اتندز،شرکت اتندز،مرکز پخش پوشک بزرگسال،خرید پوشک سالمندان،قیمت پوشک بزرگسال،خرید پوشک بزرگسال،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی بزرگسالان قیمت،پوشک شورتی اتندز attends

 

 

 

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی اتندز مدیوم 8قطره 16تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید