پوشک بزرگسال شورتی پاین pine سایز مدیوم medium بسته 10تایی

موجود در انبار: خیر

پوشک بزرگسال شورتی پاین  pine  محصول کشور ترکیه می باشد و سه سایز مدیوم ، لارج و ایکس لارج دارد . سایز مدیوم این پوشک حاوی 10 عدد پوشک شورتی می باشد و مناسب برای افراد با دور کمر 80 الی 120 سانتی متر می باشد.

قدرت جذب پوشک بزرگسال پاین سایز مدیوم بر روی بسته بندی با نماد 9 قطره نمایش داده شده است و قدرت جذب مایعات تا سقف 1500 میلی لیتر را دارا می باشد، این پوشک به کمک لایه های جاذب موجود ، می تواند مایعات موجود در پوشک را در کم ترین زمان ممکن به خود جذب کند و اجازه نمی دهد شخص با احساس نم یا رطوبت دچار آزردگی شود.

خرید پوشک شورتی پاین در واقع یک انتخاب اقتصادی به شمار می رود ، این پوشک با مناسب ترین قیمت و مطلوب ترین کیفیت از مقرون به صرفه ترین پوشک بزرگسالان موجود در بازار به شمار می رود و ارزان ترین پوشک بزرگسال شورتی است.

فرم شورتی این پوشک باعث شده تا شباهت زیادی به لباس زیر معمولی بیمار داشته باشد و بیمار در آن احساس راحتی و اعتماد به نفس زیادی داشته باشد، طراحی این پوشک به صورت فیت و متناسب با اندام بدن انسان می باشد، پوشک بزرگسال شورتی پاین به کمک کش های تعبیه شده در قسمت دور کمر و ران ها خود را مطابق با سایز شخص تنظیم نموده و روی بدن او فیت می شوند تا از تکان خوردن پوشک جلوگیری گردد.

سیستم کنترل بوی موجود در پوشک بزرگسال پاین با کاهش مولکول های نامطبوع از ایجاد بو جلوگیری می کنند و بوی بد را در محیط داخلی پوشک حفظ کرده و از انتشار و پراکندگی در محیط جلوگیری می نمایند.

در ساخت پوشک بزرگسال شورتی پاین از الیاف طبیعی و مرغوب استفاده شده که باعث می شود با انواع پوست ها حتی حساس ترین آن ها سازگاری داشته باشد و برای شخص عوارض پوستی به همراه نداشته باشد.

به منظور حدس زدن قدرت جذب و میزان رطوبت موجود در پوشک بزرگسال پاین یک نشانگر تعویض بر روی آن تعبیه گردیده است که در صورت تکمیل ظرفیت رطوبت ، زمان تعویض را به شخص گزارش می دهد و پرستار یا طرافیان بیمار راحت می توانند زمان تعویض را متوجه شوند.

لایه های مشبک موجود در پوشک شورتی پاین pine دارای منافذی برای عبور هوا می باشند که امکان مبادله ی هوا را فراهم می آورند و به تنفس سطح پوست کمک می کنند ، و با این ویژگی طراوت و شادابی را به پوست هدیه می دهد.

هسته های جاذب موجود در پوشک بزرگسال پاین از الیاف پنبه ای و ژل جاذب تهیه شده اند، این هسته ها قادرند مایعات خارج شده از بدن انسان را در کم ترین زمان ممکن به خود جذب کنند.

لایه های قوی ضدنشت که در امتداد لبه ی بیرونی این پوشک تعبیه گردیده اند با جذب بالا از نشت و نفوذ مایعات به لبه های بیرونی جلوگیری می کنند و خطر نشت را کاهش می دهند ، پوشک پاین به شخص این امکان را می دهد که در هر فضایی که بخواهد حضور پیدا کند و فعالیت های روزانه ی خود را به راحتی به انجام برساند.

پوشک بزرگسال شورتی پاین از لحاظ درماتولوژی مورد آزمایش قرار گرفته وبه تایید رسیده است، یعنی سلامت امراض پوستی آن تایید شده است و استفاده از این پوشک برای مصرف کننده هیچ گونه آسیب یا عوارض پوستی به همراه نخواهد داشت.

_توضیحات تصویری این محصول در لینک های زیر موجود است:

https://tamasha.com/v/VjKbx

https://www.namasha.com/v/xZl3UsDQ

https://www.aparat.com/v/6ctdV

 برچسب ها:

پوشک بزرگسال، پوشک بزرگسال شورتی ،پوشک بزرگسال ازران،پوشک بزرگسال شورتی ارزان قیمت،پوشک بزرگسال شورتی پاینpine ،پوشک بزرگسال پاین pine ،خرید پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک بزرگسالان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک شورتی پاین،شرکت پاین،کارخانه پاین،پوشک شورتی پاین،پوشک pine ، خرید پوشک بزرگسال شورتی پاین،قیمت پوشک بزرگسال،پوشینه بزرگسالان،ارزان ترین پوشک بزرگسال ،مرکز پخش پوشک بزرگسال،پوشک شورتی بزرگسال ارزان

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی پاین pine سایز مدیوم medium بسته 10تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید