پوشک بزرگسال شورتی اتندز لارج 5قطره 18تایی

قیمت کالا : ۲,۸۰۰,۰۰۰ریال

موجود در انبار: خیر

در بسیاری از موارد اشخاص بنا به دلایل مختلف دچار بی اختیاری و یا اختلالات ادراری می گردند ،بروز بی اختیاری در افراد مختلف وابسته به شرایط و اتفاقات مختلف است، از جمله: مسدود شدن مجرای ادرار که در آقایان سالمند به علت بزرگی پروستات رخ می دهد، افتادگی رحم در زنان که ناشی از زایمان های متعدد یا سالمندی می باشد، بروز سکته ی مغزی در سالمندان، دیابت شیرین در افراد، بروز صرع و تشنج در کسانی که تحت فشار استرس هستند و یا وارد شدن ضربه های شدید به مثانه یا کلیه ها که با ضعف مثانه بی اختیاری ادرار را به همراه دارد.

همچنین امروزه بروز بیماری هایی که قدرت حرکت را از شخص سلب می نمایند (برای مدت طولانی یا کوتاه) رو به افزایش است،در برخی موارد با بروز بیماری هایی از قبیل ام اس و پارکینسون شخص ممکن است دچار بی حسی دست و پا گردیده و تا مدتی امکان حرکت را نداشته باشد ، در این شرایط شخص امکان رفت و آمد و استفاده از سرویس بهداشتی را نخواهد داشت . تنها راه حلی که در این شرایط می توان به کمک آن این مشکل را حل نمود استفاده از پوشک بزرگسال است.

پوشک بزرگسال اتندز سایز لارج مناسب برای افراد درشت اندام و سنگین وزن با دور کمر 100 الی 140 سانتی متر و دور ران 55 الی 85 سانتی متر می باشد . هر بسته پوشک اتندز لارج با قدرت 5 قطره حاوی 18 پوشینه بزرگسالان شورتی است، جذب 5 قطره قابلیت جذب مایعات و رطوبت تا سقف 1800 میلی لیتر را داراست و مصرف عمده ی آن برای بیماران و سالمندانیست که دچار بی اختیاری های شدید هستند.

پوشک بزرگسال شورتی اتندز به شخص کمک می کند تا دوران نقاهت را با آرامش بیشتری پشت سر بگذارد و در طی این دوره به زندگی نرمال در کنار عزیزان خود ادامه دهد، پوشک شورتی اتندز attends محصول کشور سوئد می باشد و در چهار سایز : اسمال (کوچک) ،مدیوم (متوسط)، لارج (بزرگ) و ایکس لارج (خیلی بزرگ) تولید شده است.

طراحی سبک و جمع و جور پوشک شورتی اتندز باعث شده تا شباهت خیلی زیادی به شورت معمولی بیمار داشته باشد ، همین امر باعث شده تا بتوان از پوشک شورتی اتندز زیر لباس های اداری و رسمی نیز استفاده نمود . مصرف کننده می تواند در هر فضایی که بخواهد حضور پیدا کند و فعالیت های خود را با آرامش و بدون استرس به انجام برساند.

در قسمت میانی این پوشک یک لایه ی فعال وجود دارد که مایعات خارج شده از بدن انسان را در کم ترین زمان ممکن جذب می نماید و موجب می شود تا سطح پوشک همیشه خشک باقی بماند ، به این ترتیب بیمار یا سالمند دچار سوختگی و عفونت نمی گردد. این لایه ضمن قدرت جذب بسیار بالا، قدرت حبس بو را نیز دارا می باشد که با حفظ کردن بوی نامطبوع در محیط داخلی پوشک از انتشار و پراکندگی آن جلوگیری می کند.

در امتداد لبه های بیرونی پوشک شورتی اتندز لایه هایی تعبیه گردیده که وظیفه ی محافظت در برابر نشت را بر عهده دارند ، این لایه ها در کم ترین زمان ممکن مایعات را جذب نموده و از نشت جلوگیری می کنند ، این ویژگی خظر نشت را کاهش می دهد و استرس ناشی از نشت را در بیمار یا سالمند به صفر می رساند.

کش هایی در قسمت کمر و دور ران ها تعبیه گردیده است که در عین پهن و محکم بودن بسیار راحت هستند و کمک می کنند تا پوشک اتندز attends مطابق با سایز شخص تنظیم گردیده و به خوبی روی بدن شخص جای بگیرد، به این ترتیب از تکان خوردن یا جا به جا شدن این پوشک جلوگیری می شود.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد پوشک شورتی اتندز لایه ی توزیع متعادل مایعات به کارگرفته شده در این پوشک است که باعث می شود مایعات موجود در پوشک به صورت یکنواخت در سطح پوشک پراکنده شده و از متورم یا حجیم شدن پوشک جلوگیری می گردد.

لایه های محافظ دارای روزنه هایی هستند که به عبور هوا کمک می کنند و مبادله ی هوا را ممکن می سازند ، این ویژگی کمک می کند تا جریان هوا به سطح پوست رسیده و امکان تنفس آن را فراهم سازد، تنفس سطح جانبی پوست موجب می گردد تا پوست همواره با طروات و شاداب باقی بماند و به هیچ عنوان دچار التهاب یا آلرژی نگردد.

 

پوشک بزرگسال اتندز دارای منافذی برای عبور جریان هواست که ضمن خارج کردن گرمای داخلی پوشک به تنفس سطح جانبی پوست کمک زیادی می کند ، این ویژگی به پوست طراوت و شادابی هدیه می دهد.

  در این تصویر لایه ی فعال میانی نشان داده شده است که قابلیت جذب بالای مایعات را داراست، این لایه در کم ترین زمان ممکن (حداکثر 5 ثانیه )مایعات موجود در سطح پوشک را جذب می نماید ، همچنین قادر است بوی نامطبوع را حبس نماید و از انتشار و پراکندگی آن در فضای اطراف جلوگیری کند.

    پوشک بزرگسال شورتی اتندز از لحاظ در ماتولوژی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته است و سلامت آن تایید گردیده، یعنی استفاده از این پوشک هیچ آسیبی به سلامت پوست شخص وارد نخواهد کرد و سلامت پوست وی را همواره تامین خواهد نمود.

_در این قسمت نحوه ی نصب و تعویض پوشینه اتندز را به همراه تصویر برایتان شرح خواهیم داد:

1: در مرحله ی اول پوشک را دقیقا مثل لباس زیر معمولی به تن بیمار می کنیم و آن را بالا می کشیم.

2: در این تصویر پوشک کاملا فیت تن شخص قرار گرفته است.

3: هنگام تعویض بایستی پوشک را از پرفراژهای کناری که به منظور سهولت در تعویض تعبیه شده اند، پاره کرده و پوشک را از تن شخص خارج نمود.

4: در مرحله ی آخر نیز پوشک تعویض شده را تا کرده و دور می اندازیم.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال شورتی اتندز،پوشک شورتی بزرگسال،پوشک شورتی اتندز،پوشک بزرگسال اتندز،قیمت پوشک بزرگسال،خرید پوشک بزرگسال،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی بزرگسالان قیمت،پوشک شورتی اتندز attends،پوشک اتندز attends،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک اتندز،کارخانه اتندز،شرکت اتندز،مرکز پخش پوشک بزرگسال،خرید پوشک سالمندان،پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی اتندز لارج 5قطره 18تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید