پوشک بزرگسال شورتی اتندز اسمال 8قطره 16تایی

قیمت کالا : ۱,۶۵۰,۰۰۰ریال

موجود در انبار: خیر

پوشک بزرگسال شورتی اتندز محصول کشور سوئد و شرکت هلث کر می باشد ، این پوشک در چهار سایز مختلف ( اسمال،مدیوم،لارج و ایکس لارج) و 3 قدرت جذب : 3 قطره (جذب نرمال)، 5 قطره (جذب بالا) و 8 قطره (جذب خیلی بالا) تولید شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است.

پوشک بزرگسال در واقع به منظور کمک به بیماران و سالمندانی طراحی و تولید شده است که با بروز بیماری و یا کهولت سن دچار ضعف جسمانی یا بی اختیاری ادرار و مدفوع می گردند، در این شرایط این افراد با استفاده از پوشک بزرگسال می توانند به زندگی عادی خود ادامه دهند تا دوران نقاهت آن ها طی شود.

پوشک بزرگسال شورتی اتندز سایز اسمال مناسب برای افراد با دور کمر 60 الی 90 سانتی متر می باشد، این پوشک به کمک کش های موجود در قسمت دور کمر و دور ران ها فیت تن شخص قرار می گیرد و با سایز شخص مطابقت می یابد تا از تکان خوردن پوشک جلوگیری شود.

شباهت فوق العاده بالای پوشک اتندز attends به لباس زیر معمولی بیمار که ناشی از فرم شورتی آن می باشد ، به بیمار احساس آرامش و اعتماد به نفس زیادی منتقل می کند و به او این امکان را می دهد تا در مکان های عمومی نیز بتواند حضور پیدا کند و فعالیت های روزمره ی خود را بدون وجود محدودیت به انجام برساند.

این پوشک با دارا بودن نخ های اسپاندکس ( به معنی گسترش یابنده) که قادرند خاصیت کشسانی را تا 5 برابر حد معمول افزایش دهند ، دارای قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی است و زمینه ی راحتی مصرف کننده در این پوشک را فراهم می آورد.

پوشک بزرگسال شورتی اتندز 8 قطره قابلیت جذب مایعات تا سقف 2000 سی سی را دارا است  و به کمک هسته های پلیمری و لایه های جاذب ،رطوبت را به سرعت جذب می نماید و مانع از سوختگی و یا بروز بیماری های عفونی در شخص می گردد. این پوشک با جذب قوی و سریع خشکی سطح پوشک را همواره حفظ می نماید و اجازه نمی دهد بیمار یا سالمند دچار احساس آزردگی ناشی از نم یا رطوبت گردند.

این پوشک توسط متخصصان پوستی مورد تست و آزمایش قرار گرفته است و سلامت آن از لحاظ درماتولوژی تایید شده است، یعنی مصرف کننده در صورت استفاده از پوشک شورتی اتندز دچار عارضه پوستی نخواهد شد و سلامت پوست وی همواره در امنیت کامل خواهد بود.

لایه ی فعالی که در قسمت میانی پوشک بزرگسال اتندز attends وجود دارد علاوه بر قدرت جذب بالا ، قابلیت حبس بو را داراست، این لایه بوی نامطبوع را در محیط داخلی پوشک حفظ می کند و اجازه ی انتشار و پراکندگی به آن نمی دهد. این ویژگی به روحیه ی بیمار کمک زیادی می کند و موجب رضایتمندی اطرافیان وی از جمله پرستار می گردد.

لایه و گاردهای ضدنشت موجود دراین پوشک بزرگسال شورتی که به صورت لایه هایی در امتدادلبه های بیرونی تعبیه شده اند ، از نشت و نفوذ مایعات به لبه های بیرونی جلوگیری می کنند و امکان نشت را تا حد ممکن کاهش می دهند ،این ویژگی کمک می کند تا استرس ناشی از نشت در مصرف کننده به حداقل ممکن برسد.

 

پوشک بزرگسال اتندز دارای منافذی برای عبور جریان هواست که ضمن خارج کردن گرمای داخلی پوشک به تنفس سطح جانبی پوست کمک زیادی می کند ، این ویژگی به پوست طراوت و شادابی هدیه می دهد.

  در این تصویر لایه ی فعال میانی نشان داده شده است که قابلیت جذب بالای مایعات را داراست، این لایه در کم ترین زمان ممکن (حداکثر 5 ثانیه )مایعات موجود در سطح پوشک را جذب می نماید ، همچنین قادر است بوی نامطبوع را حبس نماید و از انتشار و پراکندگی آن در فضای اطراف جلوگیری کند.

    پوشک بزرگسال شورتی اتندز از لحاظ در ماتولوژی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته است و سلامت آن تایید گردیده، یعنی استفاده از این پوشک هیچ آسیبی به سلامت پوست شخص وارد نخواهد کرد و سلامت پوست وی را همواره تامین خواهد نمود.

_در این قسمت نحوه ی نصب و تعویض پوشینه اتندز را به همراه تصویر برایتان شرح خواهیم داد:

1: در مرحله ی اول پوشک را دقیقا مثل لباس زیر معمولی به تن بیمار می کنیم و آن را بالا می کشیم.

2: در این تصویر پوشک کاملا فیت تن شخص قرار گرفته است.

3: هنگام تعویض بایستی پوشک را از پرفراژهای کناری که به منظور سهولت در تعویض تعبیه شده اند، پاره کرده و پوشک را از تن شخص خارج نمود.

4: در مرحله ی آخر نیز پوشک تعویض شده را تا کرده و دور می اندازیم.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال شورتی، پوشک بزرگسال شورتی اتندز،پوشک شورتی بزرگسال،پوشک شورتی اتندز،پوشک بزرگسال اتندز،قیمت پوشک بزرگسال،خرید پوشک بزرگسال،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی بزرگسالان قیمت،پوشک شورتی اتندز attends،پوشک اتندز attends،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک اتندز،کارخانه اتندز،شرکت اتندز،مرکز پخش پوشک بزرگسال،خرید پوشک سالمندان،پوشک بزرگسال

 

 

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی اتندز اسمال 8قطره 16تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید