پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس Puffix سایز مدیوم 14عددی

موجود در انبار: خیر

پوشک بزرگسال Puffix برای افراد بی اختیار تهیه شده است و محصول کشور ژاپن می باشد. طراحی این محصول به صورت شورتی می باشد و مانند لباس زیر معمولی بیماریا سالمند، پوشیده می شود.

از مزایای این محصول می توان به قدرت جذب بالای آب ، نرمی و لطافت ، و به کار بردن الیاف مناسب و با کیفیت برای پوشک که این نوع محصول را از دیگر محصولات متمایز می کند، اشاره نمود.

پودرآنتی باکتریال به کار رفته در این پوشک باعث شده تا پوشک شورتی پوفیگس ضد حساسیت بوده و از ایجاد التهابات و حساسیت های پوستی در افراد جلوگیری کند.

پوشک شورتی پوفیکس puffix سایز مدیوم مناسب برای دور کمر 70 الی 110 سانتی متر می باشد و در هر بسته 14 پوشک بزرگسال شورتی موجود است.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس،پوشک شورتی پوفیکس،پوشک بزرگسال پوفیکس،پوشک پوفیکس puffix،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،مرکز پخش پوشک بزرگسال،پوشک شورتی بزرگسال پوفیکس puffix، نمایندگی پخش پوشک بزرگسال،قیمت پوشک بزرگسال،خرید عمده پوشک بزرگسال،خرید پوشک سالمندان،خرید پوشک شورتی،خرید آنلاین پوشک بزرگسال،پوشک شورتی چیست،پوشک بزرگسال شورتی با کیفیت بالا

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی پوفیکس Puffix سایز مدیوم 14عددی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید