پوشک بزرگسال دافی شورتی متوسط

قیمت کالا : ۱,۱۰۰,۰۰۰ریال

موجود در انبار: ۱۰۰


(تعداد رای: 12)

پوشک بزرگسال دافی

پوشینه دافی پوشک شورتی بزرگسال ساخت کشور تایوان می باشد که از نظر کیفیت در مقایسه با پوشک ابری فلکس در یک سطح بوده و حتی از نظر لطافت و ظرافت مصرف کنندگان دافی را به ابری فلکس ترجیح می دهند و از نظر قیمت هم حتی پوشک دافی  نسبت به پوشک ابری فلکس به صرفه تر خواهد بود.

خصوصیات پوشک بزرگسال شورتی دافی که از پوشک های بزرگسال دیگر متمایز می کند عبارتند از:

- یکی از ویژگی های قابل قابل توجه پوشک شورتی بزرگسال دافی این است که روی کمربند پوشک خط رنگی وجود دراد که نشان دهنده جلوی پوشک می باشد.

- از دیگر خصوصیات پوشک بزرگسال شورتی دافی می توان به لایه محافظ عمودی در آن که با فرم بدن مناسب است اشاره کرد که این خصوصیت سبب می شود از نشت رطوبت به خارج پوشک جلوگیری شود.

- ویژگی منحص به فرد پوشک شورتی بزرگسال دافی این است که راحت و مناسب مانند یک لباس زیر واقعی بوده و عدم برجستگی این پوشک در زیر لباس از ویژگی خاص دیگر این محصول می باشد.تعویض بسیار آسان و راحت پوشک بزرگسال شورتی دافی به عنوان یکی دیگر از خصوصیات حائز اهمیت این پوشک می باشد.

 تعویض بسیار آسان و راحت پوشک بزرگسال شورتی دافی به این صورت است که به هنگام پوشیدن پوشک کافیست اطمینان پیدا کنید که خط رنگی روی کمر پوشک  در جلو قرار گرفته باشد و در هنگام تعویض لازم است  پوشک را به طرف پایین بکشید و اگر درون پوشک مدفوع باشد می توان دو پهلوی کناری پوشک را پاره کنید.

پوشک شورتی بزرگسال دافی در دوسایز متوسط(Medium) و بزرگ(Large) هستند.

پوشک بزرگسال شورتی دافی سایز متوسط(Medium): مصرف کننده های خانم و آقای سایز متوسط پوشک شورتی بزرگسال دافی باید دور کمرشان بین 80 الی 110 سانتیمتر باشد.

پوشک شورتی بزرگسال دافی سایز بزرگ(Large): مصرف کننده های خانم و آقای سایز بزرگ پوشک شورتی بزرگسال دافی باید دور کمرشان بین 100 الی 140 سانتیمتر باشد.

 

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال دافی شورتی متوسط سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید