پوشک بزرگسال شورتی کازما سایز مدیوم 10 تایی

موجود در انبار: خیر

پوشک شورتی کازما در دو سایز مدیوم (متوسط) و لارج (بزرگ) در بازار موجود است ، این پوشک محصول کارخانه پلز و کشور آلمان است.

سایز مدیوم پوشک شورتی کازما مناسب برای افراد با دور کمر 80 الی 130 سانتی متر می باشد.بانوان و آقایان می توانند از پوشک بزرگسال کازما استفاده کنند.پوشک کازما در بسیاری از موارد به بیماران و سالمندان کمک می کند از جمله : زمانی که بیماران به علت شرلیط جسمانی امکان حرکت کردن را ندارند و یا هنگامی که سالمندان دچار بی اختیاری ادرار و مدفوع شده اند و با عطسه کردن یا حتی خندیدن امکان بی اختیاری در آن ها وجود دارد، در این شرایط بیماران و سالمندان می توانند با استفاده از پوشک بزرگسال کازما دوران نقاهت خود را در آرامش طی کنند.

این پوشک دارای هسته های جاذب خیلی قوی می باشد که می تواند در سریع ترین زمان ممکن رطوبت را به خود جذب کند و باعث شود سطح پوشک خشک باقی بماند تا از ایجاد عفونت و سوختگی در بیمار یا سالمند جلوگیری شود.

در ساخت این پوشک از سیستم مبادله ی هوا استفاده شده که باعث می شود جریان هوا در پوشک کازما گردش داشته باشد و هوا را به پوست رسانده و اجازه ی تنفس به پوست می دهند.

الیاف مرغوب و لایه های ضد حساسیتی در پوشک بزرگسال کازما وجود دارد که باعث شده این پوشک با همه ی پوست ها سازگار باشد و ایجاد حساسیت و آلرژی در پوست مصرف کننده نکند.

فرم شورتی این پوشک باعث شده تا شباهت زیادی به شورت معمولی بیمار داشته باشد، از این رو بیمار احساس راحتی زیادی در این پوشک خواهد داشت. طراحی سبک و جمع و جور این پوشک این زمینه را فراهم می آورد که بتوان آن را زیر لباس های ادرای نیز استفاده نمود و حتی در مکان های عمومی نیز حضور پیدا کرد.

جنس کمربند تعبیه شده در قسمت دور کمر پوشک کازما پلاستیکی است که با خاصیت کشسانی بالا، انعطاف پذیری فوق العاده بالایی به این پوشک بخشیده است. این کمربند به همراه کش های دور ران کمک می کند تا پوشک بهتر روی بدن بیمار یا سالمند جای بگیرد و تکان نخورد.

طراحی این پوشک کاملا مطابق با فرم بدن انسان است ، این طراحی جهت آسایش و ایجاد احساس اعتماد به نفس در بیمار است.پوشک شورتی کازما فوق العاده نازک و سبک می باشد که در عین حال از قدرت جذب بالایی برخوردار است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد پوشک کازما عدم ایجاد تورم و برجستگی زیر لباس است، با وجود این که جذب بالایی دارد اما به هیچ عنوان حجیم نمی شود.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال ازران،پوشک بزرگسال کازما،پوشک کازما،پوشک شورتی کازما،پوشک بزرگسال،پوشک شورتی،پوشک بزرگسال شورتی،پخش پوشک بزرگسال،فروش عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی ارزان،پوشک بزرگسال ارزانقیمت،cosmea،نمایندگی پخش پوشک کازما

 

 

آیا در رابطه با پوشک بزرگسال شورتی کازما سایز مدیوم 10 تایی سوالی دارید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر از فرم زیر استفاده نمایید.
به این محصول امتیاز دهید