پوشک بزرگسال شورتی کازما محصول کارخانه پلز و کشور آلمان می باشد و در دو سایز مختلف در بازار موجود است. سایز مدیوم قابل استفاده برای افراد با سایز کمر 80 الی 110 سانتی متر و سایز لارج آن مناسب برای افراد سنگین وزن با دور کمر 95 الی 125 سانتی متر می باشد.

پوشک شورتی کازما از مقرون به صرفه ترین پوشک شورتی بزرگسالان موجود در بازار است ،چرا که به نسبت کیفیت بالا و مطلوب از قیمت مناسبی برخوردار است ، پیشنهاد ما به کسانی که به دنبال پوشک بزرگسال با کیفیت و قیمت مناسب هستند ،پوشک شورتی کازما می باشد.

پوشک کازما دارای قدرت جذب فوق العاده بالایی است، این پوشک به کمک هسته ها و لایه های جاذب رطوبت داخل پوشک را فورا به خود جذب می کند و باعث می شود سطح پوشک خشک باقی بماند و بیمار با احساس نم یا رطوبت احساس آزردگی نداشته باشد.

پوشک بزرگسال کازما cosmea مناسب برای مصرف همه (بانوان و آقایان ) است و به بیماران و سالمندانی که اختلالات ادراری دارند و یا توانایی حرکت ندارند و نمی توانند از سرویس بهداشتی استفاده کنند کمک می کند تا بتوانند مشکل خود را بپذیرند و سعی کنند به زندگی عادی خود ادامه دهند.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال کازما،پوشک کازما،پوشک شورتی کازما،پوشک بزرگسال،پوشک شورتی،پوشک بزرگسال شورتی،پخش پوشک بزرگسال،فروش عمده پوشک بزرگسالان،پوشک شورتی ارزان،پوشک بزرگسال ارزان قیمت،cosmea،نمایندگی پخش پوشک کازما

پوشک بزرگسال شورتی کازما (cosmea)
جستجوی اقلام بر اساس پارامتر
نام:
قیمت: از ريال تا ريال