پوشک بزرگسال شورتی پاین pine  محصول کشور ترکیه است و در سه سایز مدیوم (متوسط) ، لارج(بزرگ) و ایکس لارج (خیلی بزرگ) تهیه و تولید شده است ، سایز مدیوم این پوشک مناسب برای دور کمر 80 الی 120 سانتی متر می باشد و در هر بسته 10 پوشینه شورتی موجود است ، سایز لارج پوشک پاین مناسب برای دور کمر 100 الی 135 سانتی متر می باشد و در هر بسته 8 پوشینه موجود است و سایز ایکس لارج مناسب برای دور کمر 130 الی 170 سانتی متر است و در هر بسته 7 پوشک شورتی موجود است. 

مصرف کننده باید بنا به سایز کمر و اندام خود مناسب ترین گزینه را انتخاب کرده و خریداری نماید. این پوشک با دارا بودن الیاف طبیعی و مرغوب با تمامی پوست ها سازگار است و ایجاد آلرژی یا حساسیت نمی کند.

پوشک بزرگسال پاین مناسب برای مصرف همه اعم از بانوان و آقایان است، بیماران و سالمندانی که قادر به حرکت نیستند و یا دچار اختلالات و بی اختیاری ادرار گردیده اند می توانند به کمک پوشک بزرگسال دوران نقاهت خود را راحت تر پشت سر بگذارند.

پوشک بزرگسال پاین pine  در رده ی مقرون به صرفه ترین پوشک بزرگسالا شورتی موجود در بازار است ، قیمت مناسب و کیفیت بالا سبب شده تا خرید این پوشک یک انتخاب اقتصادی به شمار رود و خریدار در ازای خرید کیفیت مطلوب ، مبلغ مناسبی بپردازد .

پوشک بزرگسال شورتی پاین pine را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت از سایت پخش هفت pakhsh7.com خریداری نمایید.

برچسب ها:

پوشک بزرگسال،پوشک بزرگسال شورتی، پوشک شورتی، پوشک شورتی پاین، پوشک بزرگسال شورتی پاین pine، خرید پوشک پاین pine ،خرید عمده پوشک بزرگسالان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال شورتی،پوشک بزرگسال ارزان،خرید اینترنتی پوشک بزرگسال شورتی، پوشک بزرگسال شورتی ارزان،ارزان ترین پوشک بزرگسال شورتی،قیمت پوشک بزرگسال،نمایندگی فروش پوشک بزرگسال،نمایندگی پخش پوشک بزرگسال شورتی پاین

 

پوشک بزرگسال شورتی پاین pine
جستجوی اقلام بر اساس پارامتر
نام:
قیمت: از ريال تا ريال